U Tetovu tradicionalno gostuje Sinjsko pučko kazalište, ovaj put s komedijom “Waj-Faj”, koja je posvećena tehnologiji i obitelji. Ako vam je prije trebao papar za ajvar, sada vam treba kod za “Waj-Faj”. Zaboravite internet, dođite i smijte se!
Novo gostovanje Sinjskog kazališta (Hrvatska), ovaj put s komedijom “Waj – Faj” u režiji Željka Viculina, a prema tekstu Miroljuba Nedovića. Kod za dobar smijeh je 5. lipnja (petak), u Centru “Iljo Anteski – Smok” u Tetovu, s početkom u 19 sati, stoji u najavi.
Odlični gosti iz Sinjskog kazališta provest će nas kroz ludilo modernog života gdje su lajkovi važniji od svega. Događaj organizira Makedonsko-hrvatsko društvo. Ulaz je besplatan.
Ovo hrvatsko kazalište je prethodnih godina imalo izvrsna i zapažena gostovanja u Tetovu, predstavivši još dvije komedije.
